Biozinc %100 Organik Argan yağı2

Biozinc %100 Organik Argan yağı (ECOCERT sertifikalı)
Saç, cilt ve tırnak bakımı için

Cildi mükemmel bir şekilde nemlendirerek yumuşatır, kuruma ve çatlaklara karşı korur.
Pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.
Cildin yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.
Kırışıklıkların giderilmesine, cildin daha sıkı görünmesine yardımcı olur.
Kahverengi lekeler, akne izleri ve suçiçeği izlerini azaltmaya yardımcı olur.
Saç köklerini kuvvetlendirir.
Saçları anında nemlendirir, yumuşaklık, canlılık ve parlaklık katar.
Yıpranmış saçları onarmaya yardımcı olur.
İnce telli saçlara dolgunluk kazandırır.
Tüm saç tipleri için kullanılabilir, hafiftir ve saçlarda kalıntı bırakmaz.
Tırnakları eşsiz bir biçimde güçlendirir, besler ve canlandırır.
Kokusuzdur.

Kullanım Talimatları:
Yüz için:
Günde bir kez özellikle yatmadan önce iyice temizlenmiş cilde, avuç içinize  birkaç damla Biozinc argan yağını damlatıp, ellerinizi birbirine sürterek yağın ısınmasını sağladıktan sonra, parmaklarınız ve avuç içiniz ile yüzünüze yavaş yavaş masaj yaparak uygulayınız. Ayrıca argan yağını sivilcelerin üzerine de uygulayabilirsiniz.
Vücut için:
Haftada 2-3 kez yumuşatmak ve pürüzsüz hale getirmek isteyebileceğiniz eller, dirsekler, dizler ve topuklar gibi bölgelere avuç içinde ısıtacağınız Biozinc argan yağını iyice yedirerek uygulayabilirsiniz. Göğüslere, çatlak ya da selülitlere, banyo sonrası masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Özellikle vücudu nemlendirmek için banyo sonrası uygulanması tavsiye edilir. Hamilelik döneminde de çatlakları önlemek için kullanılabilir.
Saçlar için:
Haftada 1-2 kez, nemli ya da havlu ile kurutulmuş saçınızın köküne, tellerine masaj yaparak yedireceğiniz Biozinc argan yağını yaklaşık 30 dakika saçınızda bekletiniz. Ilık bir havluyla başınızı sarmanız halinde yağın saç köklerine daha iyi nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Uygulamanın ardından saçınızı isterseniz durulayabilirsiniz. Bu bakım saç köklerini güçlendirmeye ve yıpranmış saçları onarmaya yardımcı olurken saçı ve saçlı deriyi nemlendirir, parlaklık kazandırır, böylece saçın daha canlı ve daha sağlıklı görünmesini sağlar.
Tırnaklar için:
Tırnaklarınızı güçlendirmek için ojesiz, temiz ve kuru tırnaklarınıza istenilen sıklıkta birkaç damla Biozinc argan yağını tırnak üzerlerine ve diplerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Etkisini azaltmamak için yağ emilinceye kadar ellerin su ile temas ettirilmemesi önerilir.

Uyarılar: Biozinc Argan yağını, güneş ışığına maruz kalmayan, oda sıcaklığında, ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile yıkayınız. Yutmayınız, içmeyiniz. Yutulması halinde doktorunuza başvurunuz.

 

Biozinc %100 Organik Argan yağı2